Skip to main content
Poppy a Adélka

Poppy a Adélka 

Svě­to­běž­ni­ce Pop­py a její poťouch­lá kama­rád­ka Adél­ka při­je­dou vám a vašim dětem zpří­jem­nit červ­no­vé dny na fes­ti­va­lu CIRKULUM.

Pop­py a Adél­ka jsou dlou­ho­le­té kama­rád­ky, kte­ré den­ně zaží­va­jí nová, zábav­ná dob­ro­druž­ství plná pře­kva­pi­vých momen­tů. Inter­ak­tiv­ní show nabi­tá tan­cem, sou­tě­že­mi, vti­pem a neotře­lých barev­ných kos­tý­mů je skvě­lou zába­vou nejen pro vaše děti.

„Jehe, eeehh, počkej Pop­py už to bude!“ Adélka vytáhne dlouhého plyšového hada a říká: „Tradááá!“ Pop­py se nestačí divit. „Adélko, ty máš ale krásný přívěsek,“ a zkou­má dlouhatánského modrožlutého hada, kte­rý má na jazy­ku klíček. „Ještě, že ho mám Pop­py, jinak bych ho přece nikdy nenašla, to dá rozum!“ vysvětluje Adélka.

www.poppy-adelka.cz

Sdílejte se svými přáteli

Pořadatel festivalu

Cirkus trochu jinak, z.s.
V Zálomu 2948/1
700 30 Ostrava — Zábřeh

DIČ: CZ22878670
IČ: 22878670

Tel: +420 608 257 694
E-mail: cirkulum@cirkulum.cz

Zájemci o stánek na festivalu kontaktujte: produkce@cirkulum.cz

Festival CIRKULUM je první mezinárodní festival svého druhu v Moravskoslezském kraji. Originální koncept festivalu, který nemá obdoby na Moravě ani ve Slezsku, zahrnuje prezentaci a popularizaci uměleckých žánrů jako jsou nový cirkus, pantomima či pouliční, pohybové a improvizační divadlo.